Idén is lesz HLSZ Kupa

Sport

A DVSC-DLA ellenfele a DVTK, a Békéscsaba, a Hódmezővásárhely és a Nyíregyháza lesz.

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete ezen a télen is megrendezi a fiatal labdarúgók fejlődését előmozdító utánpótlás-tornáját, ami a holtszezonban lehetőséget kínál a részt vevő csapatoknak a folyamatos játékra, a képességfejlesztésre. Az előző években bebizonyosodott, hogy a torna ebben az időszakban hiánypótló rendezvény, amit hamar megszerettek a klubok és a játékosok.

A tornát az U16 és az U18 korosztályú nagypályás labdarúgó bajnokság téli szünete alatt bonyolítják le. Az eseményen a DVSC-DLA két korosztályos csapata is részt vesz.

A 3×35 perces mérkőzések elsősorban kedd-péntek, szükség esetén pedig szombati napokon kerülnek lebonyolításra. A mérkőzések megrendezésére a HLSZ az alábbi időpontokat javasolja:

1. forduló: 2015. január 06-07-08-09.
2. forduló: 2015. január 13-14-15-16.
3. forduló: 2015. január 20-21-22-23.
4. forduló: 2015. január 27-28-29-30.
5. forduló: 2015. február 03-04-05-06.
6. forduló: 2015. február 10-11-12-13.

Korosztályonként három csoportban, csoportonként 5 csapat részvételével zajlanak majd a küzdelmek, amelyek területi alapon lettek kialakítva: Keleti csoport, Nyugati csoport és Közép csoport. A DVSC-DLA természetesen a Keleti csoportba került.

Az idő rövidsége miatt a csoportokban szereplő csapatatok korosztályonként 4, illetve 5 mérkőzést játszanak, kettő vagy három mérkőzést hazai pályán, két vagy három mérkőzést pedig idegenben.